Kvaliteet ja keskkond

Kvaliteet pole tööstusettevõtte vaates enam „see miski“, mille poole püüelda. Ilma kvaliteedimärgita ei saa tootmisettevõte turul tegutseda: toodetud detailid peavad vastama nõuetele. Kvaliteet tähendab usaldust.

Nii annavad kvaliteedimärgised kogu tootmisele garantiikirja: klient saab olla kindel, et nii toormaterjal kui ka lõpptoode on kvaliteetsed. See kõik teenib üsna lihtsat eesmärki: pidada kliendile antud lubadust, et tooted valmiksid täpselt õigel ajal ja õigel viisil. 

Kvaliteedimärgise sertifikaati uuendatakse igal aastal. Nõnda on tegu otsekui sisemise motivaatoriga, mis suunab tootmises toimuvat üha uuesti läbi mõtlema. Sellega käivad kaasas investeeringud aina täpsematesse mõõteseadmetesse, jooksvate tööde jälgimine Monitor ERP-süsteemis toormaterjali saabumisest, tootmise ajal kui ka valmistoodete väljastamisel.   

Kõrvuti kvaliteedi jälgimisega liigutakse keskkonnasõbralikuma tootmise poole. Eesmärk on tarbida elektrit ja materjale kokkuhoidlikult, vähendada praagi osakaalu ning kasutada materjali kokkuhoidlikult, et jääke tekiks võimalikult vähe.

Radiusel on ette näidata:

  • kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat  ISO 9001
    iso

  • keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat  ISO 14001
    iso

 

Radius-machining-quality-control