Üks samm efektiivsemaks!

Smart Picker to improve internal logistics

Jagame teiega uudiseid meie viimaste uuenduste kohta, mis on toonud märkimisväärseid edusamme meie tootmisprotsessides.

Meie ettevõte on hiljuti integreerinud Processa SmartPickeri oma tootmis-ja planeerimissüsteemi MONITOR ERP G5, mis on viinud meie tootlikkuse uuele tasemele.

Processa SmartPicker on nutikas tarkvara, mis on spetsiaalselt loodud sisekaubanduse läbilaskvuse suurendamiseks ja sisemiste logistikaprotsesside optimeerimiseks. Selle tulemusel oleme näinud muljetavaldavat 38,5% suurust suurenemist sisekaubanduse läbilaskvuses, mis on võimaldanud meil täita tellimusi kiiremini ja tõhusamalt kui kunagi varem.

See uuendus on meie jaoks suure tähendusega, kuna see on vähendanud paberimajandust ja manuaalseid protsesse, samuti on see suurendanud meie töötajate tootlikkust.

Lisaks on meie tootmissüsteemide integreerimine võimaldanud meil paremini jälgida ja hallata meie tootmisprotsesside voogu ning vastata kiiresti muutuvatele nõudmistele.

Lõpptulemus:

  • Suurenenud tootlikkus: Tootlikkuse märkimisväärne kasv 38,5% võrra, mis saavutati ilma lisatööjõu vajaduseta.
  • Minimeeritud dokumentatsioon: Liigse paberi kasutamise kaotamine, mille tulemuseks on igapäevane aja kokkuhoid 1-2 tundi töötaja kohta.
  • Parem kättesaadavus ja vastavus juhenditele: Parem juurdepääs juhenditele ja nende hõlpsam järgimine, tänu digitaalsetele abivahenditele.
  • Kiirendatud ja tõhustatud teabevahetus: Sujuvamad sidekanalid ja efektiivsemad teabevahetusprotsessid kogu ettevõttes, millest sai kasu eelkõige sisemine logistikameeskond.

Loe täpsemalt meie lahenduset ka Processa kodulehelt:

https://cutt.ly/oeq2vREb