Privaatsustingimused

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE KASUTAMISE EESKIRI

Radius Machining OÜ kasutab külastajate statistika kogumiseks ja analüüsimiseks ning veebilehe funktsionaalsuse parendamiseks küpsiseid.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestuvad sinu arvutisse või seadmesse veebilehte külastades, eesmärgiga parandada veebilehe personaalset kasutuskogemust. Küpsised on olulised veebilehe kasutatavuse jälgimiseks ning parema teenuse pakkumiseks. Küpsiste abil saab analüüsida veebiliiklust ja selle täpsemat kasutust. Küpsis ei anna ligipääsu sinu arvutile või seadmele.

radius.ee lehel kasutatakse esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid, mis võivad olla ajutise iseloomuga või püsiküpsised.

Ajutised küpsised salvestatakse sinu arvutisse või seadmesse üksnes ajaks, mil sa konkreetset veebilehitsejat kasutad ning kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist.

Püsivad küpsised on küpsised, mis salvestatakse sinu arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Püsivad küpsised võivad jääda sinu arvutisse päevadeks, kuudeks või aastateks.

Esimese osapoole küpsised on küpsised, mis paigaldatakse veebilehele selleks, et tunda sinu seade järgmisel kasutuskorral ära ning jätta meelde eelistused veebilehe kasutamisel, nagu näiteks keelevalik.

Kolmanda osapoole küpsised on küpsised, mis on loodud kolmandate osapoolte poolt ning mida kasutame analüütilisel eesmärgil (näiteks Google Analytics) või personaliseeritud turunduseks (Facebook). Küpsised loovad parema ligipääsetavuse meie veebilehele. Saadud teavet kasutame veebilehe tõhusamaks muutmiseks ja personaalse kliendikogemuse pakkumiseks.

Küpsiseid saad kustutada ja nende kasutamise keelata oma veebilehitseja seadetest.

Juhime tähelepanu, et küpsistega mittenõustumisel või nende kustutamisel ei pruugi veebilehe funktsionaalsus olla täies mahus kättesaadav, samuti ei jõua meieni info, kuidas saaksime oma teenust parendada.

Loe küpsistest ja brauseri seadete muutmisest täpsemalt https://www.aboutcookies.org.uk.

Radius Machining OÜ-l on õigus küpsiste kasutamise eeskirja igal ajal muuta. Kasutajal on võimalik uuendatud eeskirjaga tutvuda veebilehe radius.ee vahendusel.