Radius Machiningu stipendium

Radius Machiningu stipendiumi pälvis Tallinna Tehnikakõrgkooli tudeng Tanel Tammeveski

Metallitööstusettevõtte Radius Machining 1500-eurose stipendiumi pälvis tänavu Tallinna Tehnikakõrgkooli 4. kursuse tudeng Tanel Tammeveski.
 

Lisaks õppetööle on Tanel Tammeveski juba neljandat aastat Formula Student Team Tallinn meeskonnas ja pälvis tunnustuse insenertehnilise panuse eest tudengivormeli detailide arendamise eest.
 

Radius Machiningu tegevjuht Ahti Talts ütles 5. novembril stipendiumi üle andes, et Taneli puhul on näha, et teema pakub talle huvi. "Mul on heameel üle anda Radius Machingu stipendium Tanel Tammeveskile. Sinuga kohtudes oli näha, et antud valdkond sind kõnetab ja teemast rääkides silm särab. Oled alati oodatud tiim Radiusega liituma," sõnas Talts.

 

Samas märkis ettevõte, et kõik kandidaadid olid head ja väärivad kindlasti stipendiumi. "Oluliseks ning määravaks pidasime tahet ja võimekust tuua ja ka luua meie sektorisse ise uusi talente. Seda siis kas läbi eeskuju või miks mitte ka tööandja rolli," märkis ettevõte.

 

Ettevõtte soov on toetada ja populariseerida masinaehituse eriala ning innustada selle teekonna valinud tudengeid. Masinaehitus areneb jõudsalt ja tegemist on ülimalt digitaalse ning automatiseeritud valdkonnaga, kus inseneril on võimalus oma loovust näidata ja läbi selle reaalselt luua midagi, mis on vajalik.

 

Radius Machining on Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengitele stipendiumi välja andnud nüüdseks kolm aastat.

 

Tööstusuudised: LINK
Jälgi meid ka sotsiaalmeedias: LinkedIn ja FB